Vēlies šeit redzēt arī savu ziņu? Sazinies ar [email protected]

Atbalsta grupas pusaudžu vecākiem


Alojā tiks organizētas atbalsta grupas pusaudžu vecākiem.
Tajās varēs uzzināt kā komunicēt ar pusaudzi, kad tam palīdzēt, kā pusaudzi izprast un daudz ko citu.
Grupās tiek nodrošināta anonimitāte, kafija un cepumi

Spēja komunicēt vecākiem un bērniem ir svarīga ģimenes labklājības un bērnu izaugsmes sastāvdaļa, taču bieži vien starp vecākiem un atvasēm rodas domstarpības, noslēgtība, neuzticība, kas rada komunikāciju plaisu. Cēloņi tam ir dažādi, pusaudžu vecuma raksturīgā vēlme pēc patstāvības, grūtības socializēties un citi cēloņi, kas atspoguļojas ne tikai komunikācijā ar vecākiem, bet arī ar saviem vienaudžiem.

Savukārt vecāki ne vienmēr pusaudzi ir gatavi saprast. Neuzklausa, vai neprot uzklausīt savu pusaudzi. Bieži tas ir pieredzes un zināšanu trūkums. Savstarpējo attiecību uzlabošana ir nepieciešama. Tā ļaus pusaudzim būt daudz atvērtākam pret vecākiem, ļaus vieglāk socializēties, kā arī iespējams novērsīs vai nepieļaus negatīvas veselības sekas.

Sākot ar 2023. gada 6. februāri, Rīgas ielā 4, katru pirmdienu, pl. 16.00, notiks atbalsta grupas pusaudžu vecākiem. Grupās varēs noskaidrot kā izprast savu pusaudzi, kā ar viņu komunicēt, kā un kad palīdzēt. Dalība grupās ir bez maksas. Papildus informāciju ir iespējams saņemt zvanot pa tel. nr. 25749478 vai [email protected].

Grupu rīkotāji nodrošina pilnīgu anonimitāti, kafiju un cepumus.

4 atbildes uz “Atbalsta grupas pusaudžu vecākiem”

  1. Greetings! Very useful advice within this article! Its the little changes that make the most significant changes. Thanks a lot for sharing!

  2. An interesting discussion is definitely worth comment. I believe that you ought to write more on this topic, it may not be a taboo matter but usually people dont speak about such subjects. To the next! Cheers!!

  3. Itís nearly impossible to find knowledgeable people for this subject, however, you sound like you know what youíre talking about! Thanks

  4. You ought to be a part of a contest for one of the best sites on the internet. Im going to highly recommend this site!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

«
»