Vēlies šeit redzēt arī savu ziņu? Sazinies ar [email protected]

Vietnes uzlabojumi un plāni


Progress nestāv uz vietas. Un uz vietas nestāv arī šīs vietnes attīstība.
Lai gan ilgu laiku šeit šķietami nekas nenotika, darbs pie vietnes uzlabošanas neapstājās un tika labotas daudzas lietas, kas ir lietotājam neredzamas, tomēr manā, vietnes autora pusē, pat ļoti vajadzīgas. Bet – nu ir jaunumi ienākuši arī Jūsu, lasītāju pusē.

Jau labu laiku tika strādāts pie vietnes vizuālā izskata uzlabošanas, kā arī vietnes pārredzamības uzlabošanas, tāpēc nu jau kādu laiku tai ir visai izmainīts dizains. Tiesa gan, pie šī jautājuma vēl ir diezgan jāpiestrādā, tomēr mazo ķeksīti var ielikt.

Ir atgriezusies pasākumu sadaļa. Ņemot vērā, ka jaunais lapas dizains ir visai atšķirīgs no iepriekšējā, šo sadaļu man nācās uz laiku slēgt, līdz tā varētu tik pielāgota jaunajam vietnes izskatam, tā kā – nu jau atkal var droši sūtīt afišas. Šeit tās, kā rāda statistikas dati, var tikt visai labi pamanītas.

Un pats galvenais jaunums. Šis gan nāca ļoti ilgi un grūti. Gan lēmuma ziņā, gan arī īstenošanas ziņā. Un tā ir rakstu komentāru sadaļa.
Tā tiek nodrošināta ar servisa Disqus starpniecību, kas ļauj ļoti vienkārši, izmantojot savus sociālos tīklus, vai arī paša Disqus reģistrācijas sistēmu pieslēgties un atstāt savu komentāru. Tā pat ir iespēja atstāt komentāru arī kā viesim, cerībā uz šādas iespējas ļaunprātīgu neizmantošanu.

Tā pat rit darbs arī pie citām lapas sadaļām, kā piemēram – tūrisma sadaļas. Šobrīd tiek apkopota informācija par mūsu tūrisma iespējām, uzņēmējiem, naktsmītnēm, un protams – gardo maltīšu vietām. Un – ja nu iespējams Tev ir ko piedāvāt, raksti man e-pastu uz [email protected].

Un protams – tā ir vien kripatiņa no tā, kas vēl gaidāms, taču tagad varu pateikt vien vienu.
Paldies visiem 6408 šīs vietnes lasītājiem! Skaitlis ir patiesi liels!
Bet vēl liekāks ir kopējais lapu skatīšanās skaits. Tas ir 15,4 tūkstoši!

Kopā mums izdosies.
Andrejs Vaičuks.

«
»