Vēlies šeit redzēt arī savu ziņu? Sazinies ar [email protected]

Koris ALE ir Dziesmu svētkos!


22. aprīļa diena Alojas dziedātājiem iesākās ar patīkamu uztraukumu. Ir jādodas uz koru skati, kur ir jāparāda, cik labi mēs protam dziedāt vismaz 3 dziesmas no dziesmu svētku repertuāra un jānoskaidro, tiksim uz dziesmu svētkiem, vai nē. Lai gan par to, vai varēsim piedalīties dziesmu svētkos, šaubu nebija – varēsim! Tomēr vēlme iegūt iespējami labāko rezultātu saglabājās.

Skatē ALE izpildīja 3 dziesmas. Ar dziesmu dzīvībā, Dziesma dzimtenei un Saule brida rudzu lauku, ko vērtēja žūrija – Mārtiņš Klišāns, Aira Birziņa, Ints Teterovskis, Jānis Ozols un Jurģis Cābulis. Kopā ar atzinīgiem komentāriem, kora izpildījums tika novērtēts ar 40,22 punktiem un iegūtu pirmo pakāpi.

Bet tas nebūtu bijis iespējams bez kora vadītājas, Agras Jankovskas, un viņas palīgu, kormeistares Anitas Āriņas un koncertmeistara Edvarda Kaļvas ieguldījuma kora sagatavošanā. Milzīgs paldies! Un protams – paldies arī dziedātājiem, kas izturēja vietums skarbāku kritiku, kas izturēja paši sevi brīžos, kad nekā nesanāk, un protams, kas izturēja reizēm šķietami bezgalīgi garos mēģinājums!

«
»