Vēlies šeit redzēt arī savu ziņu? Sazinies ar [email protected]

Par jauno Limbažu novada ģērboni


Septembrī Limbažu novada dome izveidoja darba grupu, kuras uzdevums bija līdz 31. decembrim izveidot Limbažu novada ģērboni un iesniegt to Kultūras ministrijā. Pēc teju 3 mēnešu darba ģerbonis ir gatavs. Tiesa gan, bez Alojas apvienības tajā, taču ar ļoti izteiktu Limbažu mūri un Salacgrīvas enkuru.

Limbažu novada domes priekšsēdētājs, un reizē arī šīs darba grupas vadītājs Dagnis Straubergs to komentē sakot, ka patlaban notiek iedzīvotāju viedokļa apzināšana, un apspriešanas laikā uzzināsim interesantas idejas, pēc kā pieņems lēmumu, kā rīkoties tālāk. Idejas zem ievietotā Facebook ieraksta tik tiešām ir. Tur taisnība, taču, jautājums ir cits.

Iedzīvotāju aptauja par to, kuru ģērboni izvēlēties, notiks līdz 19. decembrim. Pēc tā ir jāpaspēj veikt nepieciešamos labojumus, 22. decembra sēdē jāapstiprina izvēlētais variants, un tas jānosūta heraldikas komisijai, un ar komisijas apstiprinājumu līdz 31. decembrim tas jāsniedz Kultūras ministrijā. Pa kuru laiku uzklausītais viedoklis tiks ņemts vērā?

Uz jautājumu par to, kas ir darīts darba grupā, lai nepieļautu šādu situāciju, kad nozīmīgas iedzīvotāju grupas intereses netiek ņemtas vērā, tika saņemta atbilde:
“Paldies par viedokli!
Situācijas veidojas dažādas! […]”

Un lai gan, kā arī pats priekšsēdētājs piemin, ka lēmumus var arī mainīt,
Aicinu Alojas apvienības un Limbažu novada iedzīvotājus šajā aptaujā balsot pret VISIEM ģērboņiem.

https://ieej.lv/LimbazuNovadaGerbonis

Andrejs Vaičuks

«
»