Izglītības iestādes Alojas apvienībā

Alojas Ausekļa vidusskola

AAV vēsture sniedzas līdz pat 1707 gadam, kad atvēra draudzes skolu. Vēlāk Alojā tapa II pakāpēs pamatskola, tad I pakāpes pamatskola, 5.kl pamatskola, pagasta pamatskola, septiņgadīgā skola un visbeidzot, 1951. gadā – Alojas Ausekļa vidusskola. Vēl nesen skola piedzīvoja lielas pārvērtības, atjaunojot savas iekštelpas. Skolā ir mūsdienīgas klases, sporta halle, iespējas piedalīties dažādos pulciņos. Vairāk – https://aavsk.lv

Aloja, Alojas ausekļa vidusskola

Alojas Mūzikas un Mākslas skola

Alojas mūzikas un mākslas skolā ir iespējams apgūt klavierspēli, pūšamos instrumentus, ģitāras spēli, kā arī zīmēšanu, gleznošanu un kompozīciju, darbu materiālā (tekstils, keramika), veidošanu, mākslas valodas pamatus.

Jūras iela 39a, Aloja

Pirmsskolas izglītības iestāde “Auseklītis”

Pirmsskolas izglītības iestāde, kuras filiāle šobrīd atrodas Vilzēnos, mierīgā un klusā ciematā. Bērnu dārza pagalmā ir labiekārtots rotaļu laukums slēgā teritorijā.

Vilzēnu pamatskola, Vilzēni.

Staiceles pamatskola

Staiceles pamatskola UZŅEM audzēkņus visās pamatskolas klašu grupās un piedāvā: Konkurētspējīgu pamatizglītību profesionālu pedagogu vadībā. Karjeras un interešu izglītība sadarbībā ar citām novada izglītības iestādēm. Draudzīgu un sportisku kolektīvu. Ērta satiksme ar Rīgu, Valmieru un Ainažiem. Drošu, mūsdienīgu un skaistu vidi pie Salacas.

Sporta iela 4, Staicele

Jāņa Zirņa Staiceles Mūzikas un mākslas skola

Mūzikas un mākslas skola piedāvā apgūt dažādus pūšamos, taustiņu un stīgu instrumentus, kā arī vizuāli plastisko mākslu.

Sporta iela 4, Staicele