Vēlies šeit redzēt arī savu ziņu? Sazinies ar [email protected]

Sveika, pasaule!


Sveika, pasaule!
Tas ir teiciens, ar kuru parasti dzīvi uzsāk visas jaunizveidotās interneta vietnes. Šoreiz tas izskan vietnē alojai.lv.

Šeit sasaistīti visi tuvāki un tālāki Alojas apvienības nostūri – Aloja, Vilzēni, Braslava, Urga, Puikule, Ozolmuiža, Staicele, Ungurpils un citas apdzīvotas vietas ar vienu mērķi – nodrošināt ātru, kvalitatīvu un ērtu informācijas pieeju un apmaiņu Alojas apvienības, Alojas kopienas iedzīvotājiem par notiekošo šeit, pie mums. Uz tās izveidi mani mudināja ziņu trūkums par Alojas apkaimi un tajā notiekošo jaunajā novada mājaslapā. Mana pārliecība ir – mūsu puse būs “dzīva”, kamēr par mums runā. Un, ja nerunā citi, tad tas ir jādara pašiem.

Tāpēc tapa šī vietne, kas ir radīta, tiks uzturēta un arī attīstīta brīvprātīgi.
Domāju, tieši brīvprātības princips un pašu entuziasms ļaus šai vietnei dzīvot un attīstīties, kā arī neļaus zaudēt mūsu vietējo identitāti.
Taču tas viss nav iespējams bez atbalsta. Pretimnākšana no informācijas avotu puses, proti, iestādēm, uzņēmējiem, vērīgiem iedzīvotājiem, bet vissvarīgākais – atbalsta no lasītājiem, jo bez Jums nu nekā.

Un tagad – par to, ko šeit varēsiet atrast.
Vispirms gan jāpiemin, ka lapai saistības ar Limbažu novada pašvaldību nav, tāpēc saturu, kas attiecināms uz pašvaldības administratīvo darbu, šeit neatradīsiet, taču noteikti varēsiet redzēt jaunumus par mūsu apvienības pagastiem, jauniešiem, uzņēmējiem, tūrismu, sportu, kultūru un, protams, izglītību, kā arī šajā vietnē varēsiet atrast pie mums notiekošos pasākumus, kas ir apkopoti pasākumu kalendārā. Un laika gaitā noteikti arī daudz kā jauna.

Ja Tev ir vēlme atstāt ziņu par savu iestādi vai uzņēmu, vai vienkārši vēlies, lai tiktu sadzirdēta tava ziņa – sazinies ar mani, rakstot e-pastu uz [email protected].

Bet tagad jāsaka – veiksmīgu lasīšanu.
Sveika, Aloja!

Andrejs Vaičuks.
Rediģēja – Arta Bārda.

»