Brīvprātīgais darbs ir darbs, ko kāds veic bez jebkāda savtīga iemesla. Limbažu novadā aktīvi tiek organizēts jaunieši brīvprātīgais darbs, un kopā ir paveikti jau ļoti daudz labu darbu, kur jaunieši ir apguvuši jaunas prasmes un zināšanas. Alojā tas aizsākās nedaudz agrāk, vēl esot Alojas novadā. Daudziem jauniešiem tas tas pavēra iespējas apgūt jaunas kompetences, kuras vēlāk var arī ierakstīt CV, uzskaitot to kā darba pieredzi. Šo iespēju izmanto ļoti daudz jauniešu, tāpēc atbalstā tam tiek veidota jauna sadaļa šajā vietnē – Darbs Dara Darītāju, jeb kā to iesauca vēlāk – 3D.

Šajā sadaļā varēs satikties darba devējs ar darba ņēmēju, lai vēl vairāk popularizētu šo kustību.

Un, starp citu, vai zinājāt, ka brīvprātīgo darbu var veikt ne tikai jaunieši? Jā! Arī pieaugušie var to darīt, tāpēc šajā sadaļā tiks publicēti piedāvājumi ne tikai jauniešiem.

image_2023-03-13_205922510
Darba nosaukums
Portāla www.brivpratigie.lv mērķis ir attīstīt brīvprātīgā darba iespējas, nodrošināt un koordinēt informācijas apmaiņu starp personām, kuras vēlas veikt brīvprātīgo darbu un brīvprātīgā darba organizētājiem, kā arī nodrošināt personas pieteikšanos brīvprātīgajam darbam. Mēs ceram vienkopus apvienot brīvprātīgā darba veicējus un brīvprātīgā darba organizētājus no visiem Latvijas reģioniem. Bīvprātīgā darba veicējs (brīvprātīgais) šeit varēs iepazīties un pieteikties sev interesējošiem brīvprātīgā darba piedāvājumiem (misijām), bet brīvprātīgā darba organizētājs – sameklēt savām misijām atbilstošus brīvprātīgos. Lai lietotu portālu, brīvprātīgajiem jāreģistrējās sistēmā autentificējoties ar latvija.lv. Brīvprātīgā darba organizētājiem pilnvērtīgai sistēmas lietošanai jāslēdz līgums ar Nodarbinātības valsts aģentūru par sistēmas lietošanu.
Error: can’t render field data in the current format. You can try “Get child value” callback. Available children: 13-17 gadi, 18-25 gadi, Nav nozīmes. Or one of array-related callbacks – “Multiple select field values”, “Checkbox field values”, “Checked values list” etc
Aloja